Zajęcia wakacyjne dla dzieci

2017-06-30

Zajęcia wakacyjne dla dzieci

Niezależnie od pory roku, chcemy oferować dzieciom przyjazną przestrzeń do zabawy i wspierać rodziców w aktywnym uczestnictwie w nabożeństwach.

Zajęcia wakacyjne - niedziela, od g. 10.30

Dzieci w wieku przedszkolnym - zabawa pod opieką rodzica
sala 21, poziom 1

Dzieci w wieku szkolnym - opieka i swobodna zabawa
sala 12, poziom 0 (klubik)

Bardzo prosimy wszystkich rodziców o wsparcie w zorganizowaniu opieki dla dzieci podczas wakacyjnych nabożeństw. Można poczytać książkę, włączyć film, zachęcić do gier planszowych, zorganizować zabawy lub opowiedzieć historię biblijną/misyjną. Osoby chętne prosimy o wpisywanie się na listę wywieszoną przy klubiku lub kontakt telefoniczny z Anią Nowakowską (600 963 674). Bardzo liczymy na Waszą pomoc!

Szkoła Niedzielna - zapraszamy już we wrześniu!

Program nauczania religii obejmuje dzieci od 3 roku życia oraz młodzież do ukończenia szkoły średniej. Udział w zajęciach pozwala uzyskać ocenę na świadectwie szkolnym, a przede wszystkim jest wielką przygodą odkrywania Boga, Biblii i cennych przyjaźni z rówieśnikami.

Rozpoczęcie roku
niedziela, 3 września na nabożeństwie o g. 10.00

Później dzieci razem z nauczycielami rozejdą się do sal na pierwsze zajęcia. Zachęcamy do przyniesienia zdrowych przysmaków (niekoniecznie słodyczy) na wspólny poczęstunek.

Spotkanie organizacyjne służby katechetycznej
niedziela, 3 września o 11.45

Na to spotkanie zapraszamy wszystkich nauczycieli, pomocników i osoby, które chciałyby się włączyć w służbę wśród dzieci. Czekamy na Was!