Szkolenie otwarte

2016-04-06 | Wydarzenia

Szkolenie otwarte

W ramach nowopowstającej misji "Nie jesteś sama" zapraszamy na otwarte, darmowe szkolenie z następujących tematów:
1. „Kobieta w niechcianej ciąży - sytuacja kryzysowa. Psychologiczne skutki aborcji”.
2. „Aborcja z medycznego punktu widzenia. Co to jest i jak działa pigułka „po”.
3. „Jak pomagać, żeby pomóc skutecznie?”

Wykładowczynie:
Bogna Kuczyńska - pedagog specjalny (Resocjalizacja, UW), doradca chrześcijański, psychoterapeuta ( Studium Psychoterapii SPCh). Prowadzi Chrześcijańską Poradnię przy Zborze Stołecznym KZ, zajmuje się pomocą duszpasterską i psychoterapią. Usługuje na konferencjach, wykłada na WSTS, autorka artykułów. Zajmuje się tematyką z pogranicza duchowości i psychologii. Żona pastora, mama trójki dorosłych dzieci. W wieku kilku lat oddała swoje życie Bogu, co miało i ma wpływ na wszystkie inne decyzje w jej życiu.

Monika Kalinowska - lekarz, ginekolog- endokrynolog (Warszawska Akademia Medyczna). Posiada specjalizację II st. z ginekologii i położnictwa oraz z endokrynologii. Od ok. 20. lat pracuje w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej. Ma czworo dzieci, a właściwie pięcioro, bo od kilku miesięcy jest teściową.

Katarzyna Pakuła – psycholog (Uniwersytet Śląski, Wydział Pedagogiki i Psychologii). Obecnie pracuje jako asystent rodziny w Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe oraz jako psycholog i terapeuta w punkcie konsultacyjnym w Górze Kalwarii. Posiada 20. letnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i rodzinami w organizacjach pozarządowych, ośrodkach pomocy społecznej, szkołach, w Katowicach i Warszawie. Przez większość życia
zawodowego związana z osobami ze środowisk ubogich, wieloproblemowych, dotkniętych uzależnieniami, przemocą, niezaradnymi życiowo.

Wykłady odbęda się w Kościele Zielonoświątkowym przy ulicy Siennej 68/70 w Warszawie. Sala nr 13 - wejście od ulicy Siennej.

Wykłady są darmowe lecz obowiązują zapisy. Prosimy o wysłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook wydarzenie