Na pograniczu kultur

2015-09-28 | Wydarzenia

Na pograniczu kultur

W czasach, w których coraz więcej dzieli, a coraz mniej łączy, szukamy wspólnego mianownika, płaszczyzny dialogu i porozumienia. Zapraszamy na niezwykły koncert, którego uczestnicy tę płaszczyznę odnaleźli w muzyce. 

Trzy chóry z zupełnie różnych sfer kulturowych i religijnych, trzy różne rodzaje ekspresji, trzy różne sposoby śpiewania i wspólna miłość do muzyki. W programie koncertu królować będzie różnorodność. Usłyszymy każdy z trzech chórów osobno, w towarzystwie wybitnych instrumentalistów oraz a capella. Finałem podsumowującym to wydarzenie będzie przygotowana specjalnie na tę okazję pieśń zaśpiewana wspólnie.


Koncert „Na pograniczu kultur” odbędzie się już w sobotę, 3 października o godz. 19:00, w Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów przy ul. Waliców 25 w Warszawie. Wystąpią: Białoruski chór klasyczny „Concordia Chor” (dyr. Galina Kazimirovskaja), Chór Żydowski „Clil” (dyr. Wojciech Pławner), oraz nasz wspaniały chór gospel, czyli „Sienna Gospel Choir” (dyr. Anna Bajak). Wieczór poprowadzi Paweł Biedziak. Bilety 25. Warto przyjść z przyjaciółmi!

facebook wydarzenie