Mistrzowskie Przywództwo

2018-12-04

Mistrzowskie Przywództwo

Gorąco zapraszamy wszystkich liderów służb, duchownych i starszych zboru do udziału w jednodniowej konferencji, poświęconej kwestiom bliskim każdemu, kto pracuje z ludźmi, kieruje zespołami i buduje Kościół. Chcemy się nawzajem wspierać, zachęcać i uczyć najlepszych rozwiązań od naszego Mistrza, Jezusa!

Konferencja zgromadzi liderów i duchownych z całego Okręgu Centralnego - to wspaniała okazja, żeby się bliżej poznać i spędzić razem czas. Rejestracja dostępna do 2 grudnia - zarezerwuj miejsce już dzisiaj!

Gościem specjalnym konferencji będzie pastor Arek Krzywodajć, członek Prezydium NRK, pastor Zboru Filadelfia w Wodzisławiu Śląskim - Katowicach. Autor książek, wykładowca WSTS, muzyk i autor tekstów. Jego pasje to aktywność sportowa, muzyka oraz przywództwo w XXI wieku.

Sesję 4 poprowadzi pastor Arek Kuczyński, pastor Zboru na Siennej w Warszawie, były wieloletni członek Prezydium NRK, wykładowca, kaznodzieja. Wraz z żoną Bogną tworzy i realizuje wizję dynamicznej zielonoświątkowej społeczności w centrum Warszawy. Pasjonat biegania i dobrej literatury.

 

MISTRZOWSKIE PRZYWÓDZTWO - plan konferencji

9.00 - Rejestracja
10:00 - 11:00 Sesja 1 Arek Krzywodajć
11:30 - 12:30 Sesja 2 Arek Krzywodajć
13:00 - 14:00 Sesja 3 Arek Krzywodajć
Przerwa obiadowa
15:00 - 16:00 Sesja 4 Arek Kuczyński
16:30 - 17:30 Panel dyskusyjny "Małżeństwo w służbie"

Adres: Zbór Stołeczny, ul. Sienna 68/70,
00-825 Warszawa (wejście - róg ul. Twardej i Śliskiej)
MAPA GOOGLE / KOMUNIKACJA MIEJSKA (jakdojade.pl)


Opłata konferencyjna wynosi 30 zł (płatne na miejscu, gotówka / karta). Jest możliwość zamówienia obiadu w Sienna Bistro&Cafe (w budynku kościoła), menu dostępne w formularzu zamówienia.

Organizatorzy: Okręg Centralny Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce, Zbór Stołeczny Sienna

 

rejestracja mistrzowskie


facebook wydarzenie