Koncerty świąteczne Sienna Gospel Choir + Sienna Gospel Young

2017-11-20

Koncerty świąteczne Sienna Gospel Choir + Sienna Gospel Young

Koncerty świąteczne to dla Sienna Gospel Choir szczególne wydarzenie - na to spotkanie z Wami czekają okrąglutki rok. Nie dość, że mogą zaprezentować swój nowy repertuar, to jeszcze, wraz z naszym chórem dziecięcym Sienna Gospel Young, podzielić się Wami wielką radością, miłością i energią płynącą z cudownego czasu Świąt Bożego Narodzenia.

Koncert Sienna Gospel Choir
+ Sienna Gospel Young
sobota 9 grudnia g. 18:00
niedziela 10 grudnia g. 18:00
kaplica Kościoła Zielonoświątkowego
ul. Sienna 68/70, Warszawa

W tym roku radość jest tysiąc razy większa, bo koncerty łączą się z polską premierą albumu kolędowego Sienna Gospel Choir! Znalazły się na nim tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, ale... na gospelową nutę! 

A co chóry przygotowały na tegoroczne koncerty świąteczne? Możemy obiecać, że ze sceny popłynie do Was taka energia, że nie wysiedzicie w ławkach! Boże Narodzenie to przecież najlepszy czas na radosny taniec, muzykę i śpiew. Przyjdźcie i cieszcie się razem z nami!

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA!!!
Na oba koncerty obowiązują bezpłatne wejściówki. OD 21 listopada będą dostępne w sekretariacie kościoła, od wtorku do piątku w godz. 9:00 – 16:00 oraz w każdą niedzielę po pierwszym lub drugim nabożeństwie (11:30 lub 13:30).

Wejściówki online: http://sklepik.sienna.waw.pl

Do zobaczenia 9 lub 10 grudnia na Siennej. ZAPRASZAMY!

 

facebook wydarzenie