Kiermasz świąteczny i rodzinne kolędowanie

2017-11-23

Kiermasz świąteczny i rodzinne kolędowanie

Spędź ten wieczór w niepowtarzalnej świątecznej atmosferze. Na kiermaszu można spróbować domowych smakołyków, wyposażyć się w kartki świąteczne i dekoracje, zachwycić się niebanalnym rękodziełem i kupić prezenty dla najbliższych.

Wszystko to zasili dobry cel - wieczór wigilijny dla osób samotnych i bezdomnych, organizowany w Warszawie, a także inne projekty charytatywne.

Nie zabraknie też rodzinnego kolędowania z muzyką na żywo, tym razem w zupełnie nowej odsłonie. Bądźcie z nami i zaproście przyjaciół!

ZGŁOŚ STOISKO

Uwaga - masz jakiś talent, potrafisz coś przygotować, robisz coś pysznego? Zgłoś swoje stoisko jak najszybciej do Kasi Hoły (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w biurze kościoła).

DOBRA BOMBKA

W holu naszego kościoła stanie również nietypowe drzewko, które będzie inspiracją do tego, by zamiast dekorować swoje domy złotym brokatem, udekorować je dobrocią, miłością i otwartością na ludzi w potrzebie! Wystarczy kilka czy kilkanaście złotych, by ofiarować komuś realną pomoc - wigilijną kolację dla osoby bezdomnej (Projekt Izajasz 61), wymarzonego kurczaka dla rodziny w Kenii (New Life Mission) czy wsparcie w realizowaniu marzeń dzieciaków z warszawskiej Pragi czy śródmieścia (Chrześcijańska Misja Społeczna). Dobra bombka to piękna dekoracja do Twojego domu i wspaniałe uzupełnienie prezentów świątecznych dla najbliższych.

Kiermasz świąteczny
piątek 15 grudnia g. 17:00
 
świąteczny jarmark
smakołyki, rękodzieło, upominki
 
muzyka na żywo
najpiękniejsze kolędy
 
charytatywny cel
wspieramy Wigilię dla bezdomnych
i inne dobre projekty
 
hol Kościoła, ul. Sienna 68/70 Warszawa
zapraszamy!

 

 

facebook wydarzenie