Chrześcijański Alfabet

2016-10-05 | Ogłoszenia

Chrześcijański Alfabet

Z początkiem października ruszył „Chrześcijański Alfabet” - kurs jest otwarty dla wszystkich, który potrwa do marca 2017 roku (można się przyłączyć w trakcie!). W każdą niedzielę o godzinie 10.00 w Sienna Bistro&Cafe (poziom -1) odbywać się będą spotkania, podczas których w przystępny sposób przedstawione zostaną prawdy wiary, zagadnienia dotyczące chrześcijańskiej pobożności i życia we wspólnocie wierzących.

Omawiane tematy to np. Osoba Jezusa Chrystusa, Bóg Ojciec, Duch Święty, pewność zbawienia, modlitwa, post, uświęcenie, Kościół, służba, granice wolności chrześcijańskiej, stosunek do przełożonych w kościele, chrzest. Poszczególne tematy prezentowane są przez pastorów naszego zboru, starszych i liderów. Po wykładzie, który trwa ok. pół godziny, zaplanowaliśmy czas na dyskusję. W atmosferze życzliwości można swobodnie zadawać pytania i dzielić się wątpliwościami. 

DLA KOGO SĄ TE SPOTKANIA?

Dla wszystkich. Ciekawych, wątpiących, poszukujących, zaciekawionych konkretnymi tematami. Spotkania są jednocześnie zalecaną formą przygotowania do chrztu dla osób, które chciałyby publicznie wyznać wiarę w Jezusa. Po prostu przyjdź!

Kontakt z prowadzącym: pastor pomocniczy Jacek Helman, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.