Święto Dziękczynienia 16 października

2016-10-11 | Wydarzenia

Święto Dziękczynienia 16 października

Jak często zastanawiasz się nad tym, co tak naprawdę zawdzięczasz Bogu, czy poświęcasz czas, by zliczyć przejawy Jego dobroci w swoim życiu? W świecie roszczeń i żądań chciejmy pójść za treścią biblijnego zalecenia i dziękować za wszystko.

Zapraszamy na szczególnie uroczyste Nabożeństwo Dziękczynne już 16 października o godz. 10.00 Oprawę muzyczną nabożeństwa przygotowuje Sienna Gospel Choir, wnętrze kaplicy udekorują plony z pól i ogrodów - będzie pięknie! Jeśli zechcesz, możesz współtworzyć to nabożeństwo razem z nami - będzie też okazja, by podziękować Bogu w krótkiej publicznej modlitwie.

Po nabożeństwie zapraszamy do radosnego świętowania przy stołach zastawionych smakołykami przyniesionymi przez Was. Święto Dziękczynienia to znakomita okazja, by odwiedzić nas po raz pierwszy lub zaprosić przyjaciół!

ZAPRASZAMY! Niedziela, 16 października, godz. 10.00

Uwaga: tego dnia odbywa się tylko jedno nabożeństwo, a spotkanie 'Chrześcijański Alfabet' jest odwołane. Prosimy o przynoszenie ciast i owoców 20 minut przed nabożeństwem, najlepiej już pokrojonych/umytych.