Nie jesteś sama!

2018-04-13

Nie jesteś sama!

Pozytywny wynik testu ciążowego zmienia wszystko.

Nie zawsze oznacza spełnione marzenie, wejście w etap radosnych przygotowań i beztroskiego planowania w atmosferze miłości. Czasem jest zwiastunem problemów, które wydają się nie do przejścia.

Samotność. Strach. Odrzucenie. Realne dylematy, na które nie ma prostych odpowiedzi. Wiemy, że każda historia jest inna. Chcemy Cię wysłuchać i chcemy Cię zrozumieć.

Jeśli zechcesz, zrobimy co w naszej mocy, by Ci pomóc.

WIĘCEJ >

Wielkanoc na Siennej

2018-04-01

Wielkanoc na Siennej

Jezus żyje! Cieszmy się wspólnie z największego zwycięstwa w historii świata. Zapraszamy, bądź z nami!

Śniadanie Wielkanocne w Sienna Bistro&Cafe, g. 8:30
Świąteczny poranek przy smakowicie zastawionym stole, w towarzystwie pastorostwa i zborowników z Siennej. Zapraszamy! Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nabożeństwo świąteczne, g. 10:00
Pieśni uwielbienia, Słowo Boże, radość, modlitwa, dobre życzenia - zaproś rodzinę, przyjaciół, świętuj z nami!

JAK DO NAS TRAFIĆ

 

Wielkanoc

2018-04-01

Wielkanoc

Wielkanoc to znak nadziei dla wszystkich chrześcijan i całego świata, jest przesłaniem o zwycięstwie Chrystusa nad grzechem i śmiercią. Chrystus umarł i zmartwychwstał, by otworzyć wszystkim ludziom drogę do pokoju z Bogiem, dać pewność zbawienia i możliwość zmiany życia. Życzymy, aby ta prawda była inspiracją i źródłem radości w okresie nadchodzących Świąt, a zmartwychwstały Chrystus był zawsze obecny w naszym i Twoim życiu.

Jezus żyje!

pastor Arek i Bogna Kuczyńscy
wraz z wiernymi kościoła zielonoświątkowego przy ul. Siennej