Angielski za darmo!

2012-04-24 | Ogłoszenia

Szkoła językowa We’ll (www.we-ll.pl) oferuje bezpłatne zajęcia z jęz. angielskiego dla maturzystów i młodzieży przygotowującej się do egzaminów.

Zajęcia będą odbywały się na Siennej. Organizatorzy zamierzają stworzyć kameralne grupy, w których nauka odbywać się będzie w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą szkoły We'll proszone są o zgłaszanie się do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Grupa Wsparcia dla Kobiet

2012-03-22 | Wiadomości

Grupa Wsparcia dla Kobiet

We wtorek (20 III) odbędzie się na Siennej (salka nr 20) kolejne spotkanie Grupy Wsparcia. Grupa adresowana jest do kobiet, którą chcą dać sobie szansę doświadczenia, że boleść podzielona z innymi staje się mniejsza.

Na spotkaniach nie ma teoretyzowania, oceniania ani udzielania tzw. „złotych rad”. To miejsce, gdzie w poczuciu bezpieczeństwa i atmosferze zaufania można otworzyć swoje serce i podzielić się tym, co nas trapi.

Pomysłodawcą projektu jest Joanna Bielawska. "Idąc przez swoją ciemną dolinę, nabrałam przekonania, że Bóg nie powołał nas do dźwigania ciężarów w pojedynkę i wcale nie wymaga zawsze uśmiechniętej buzi" - opowiada. Szczegółowe informacje o grupie wsparcia u Joasi, nr tel. 606-306-995.

Kolejne terminy Grupy Wsparcia dla Kobiet: 3, 17 kwietnia, 8, 22 maja, 5, 19 czerwca.

Spotkanie dla małżeństw

2012-03-15 | Wydarzenia

Spotkanie dla małżeństw

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne małżeństwa na niedzielne spotkanie dla małżeństw. Spotkanie będzie miało nietypową formę. Panowie zostaną zaproszeni do kuchni, by przygotować Sushi dla swoich żon a Panie będą miały okazję powymieniać się ubraniami, które być może zalegają w szafach.

Niedziela, 1 kwietnia, godz. 17:00, Kawiarenka. Serdecznie zapraszamy!

Sienna na Wyspach

2010-09-07 | Relacje

Sienna na Wyspach

Przez ponad 10 mojego pobytu w Anglii pracowałam z mężem wśród społeczności muzułmanów. Nieśliśmy im Dobrą Nowinę, a dla nawróconych zakładaliśmy zbory. Od pewnego czasu naszą uwagę zwrócili jednak Polacy.