Zesłanie Ducha Świętego - uroczyste nabożeństwo

2018-05-02

Zesłanie Ducha Świętego - uroczyste nabożeństwo

 

Spotkajmy się w niedzielny poranek, by wspólnie uczestniczyć w świątecznym nabożeństwie, upamiętniającym Zesłanie Ducha Świętego. Oprawę muzyczną zapewni niezrównany Sienna Gospel Choir, a Słowem Bożym będzie usługiwał pastor Arkadiusz Kuczyński. Dodatkową inspiracją do odważnego i owocnego życia wiary będą historie życia naszych gości - misjonarzy ze statku misyjnego Logos Hope. Będziemy nie tylko wspominać biblijne wydarzenia Pięćdziesiątnicy i odkrywać ich znaczenie dla współczesnego Kościoła, ale przede wszystkim w modlitwie prosić Ducha Świętego o nowe namaszczenie i nową gorliwość. Serdecznie zapraszamy także wszystkich gości i ciekawskich - gdzie indziej spędzić Dzień Zielonych Świąt, jak nie z Zielonoświątkowcami?

Uwaga: Bądźmy wszyscy razem! Tego dnia na Siennej tylko jedno nabożeństwo o 10:00. Nabożeństwo o 12:00 jest odwołane.

Nie jesteś sama!

2018-04-13

Nie jesteś sama!

Pozytywny wynik testu ciążowego zmienia wszystko.

Nie zawsze oznacza spełnione marzenie, wejście w etap radosnych przygotowań i beztroskiego planowania w atmosferze miłości. Czasem jest zwiastunem problemów, które wydają się nie do przejścia.

Samotność. Strach. Odrzucenie. Realne dylematy, na które nie ma prostych odpowiedzi. Wiemy, że każda historia jest inna. Chcemy Cię wysłuchać i chcemy Cię zrozumieć.

Jeśli zechcesz, zrobimy co w naszej mocy, by Ci pomóc.

WIĘCEJ >

Wielkanoc na Siennej

2018-04-01

Wielkanoc na Siennej

Jezus żyje! Cieszmy się wspólnie z największego zwycięstwa w historii świata. Zapraszamy, bądź z nami!

Śniadanie Wielkanocne w Sienna Bistro&Cafe, g. 8:30
Świąteczny poranek przy smakowicie zastawionym stole, w towarzystwie pastorostwa i zborowników z Siennej. Zapraszamy! Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nabożeństwo świąteczne, g. 10:00
Pieśni uwielbienia, Słowo Boże, radość, modlitwa, dobre życzenia - zaproś rodzinę, przyjaciół, świętuj z nami!

JAK DO NAS TRAFIĆ