Weekend Alpha

2018-05-02

Noc Muzeów na Siennej

2018-05-02

Noc Muzeów na Siennej

Na trasie tegorocznej Nocy Muzeów wpadnij na Sienną, która od przeszło 25 lat jest siedzibą niewielkiej chrześcijańskiej społeczności o nieprzeciętnej dynamice oddziaływania. Kim są Ci ludzie i w co wierzą? Co znajduje się w tym budynku? Skąd czerpią tę zaraźliwą radość życia?

Zborownik - maj 2018

2018-05-02

Zborownik - maj 2018

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na maj.

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika

Zesłanie Ducha Świętego - uroczyste nabożeństwo

2018-05-02

Zesłanie Ducha Świętego - uroczyste nabożeństwo

 

Spotkajmy się w niedzielny poranek, by wspólnie uczestniczyć w świątecznym nabożeństwie, upamiętniającym Zesłanie Ducha Świętego. Oprawę muzyczną zapewni niezrównany Sienna Gospel Choir, a Słowem Bożym będzie usługiwał pastor Arkadiusz Kuczyński. Dodatkową inspiracją do odważnego i owocnego życia wiary będą historie życia naszych gości - misjonarzy ze statku misyjnego Logos Hope. Będziemy nie tylko wspominać biblijne wydarzenia Pięćdziesiątnicy i odkrywać ich znaczenie dla współczesnego Kościoła, ale przede wszystkim w modlitwie prosić Ducha Świętego o nowe namaszczenie i nową gorliwość. Serdecznie zapraszamy także wszystkich gości i ciekawskich - gdzie indziej spędzić Dzień Zielonych Świąt, jak nie z Zielonoświątkowcami?

Uwaga: Bądźmy wszyscy razem! Tego dnia na Siennej tylko jedno nabożeństwo o 10:00. Nabożeństwo o 12:00 jest odwołane.