Piknik rodzinny

2012-05-08 | Wydarzenia

Piknik rodzinny

Zapraszamy małżeństwa na piknik rodzinny, który odbędzie się 12 maja w ogrodzie u Ani i Adama Goszczyńskich. Start o godz. 16.00. Będzie pięknie i pysznie (Ania jest piękna, a Adam to znakomity kucharz). Zapisy i szczegółowe informacje w Biurze Zboru.

Nic, tylko dzwonić i zapisywać się na piknik. Jeśli komuś potrzebna jest mimo wszystko jeszcze odrobina inspiracji, to zdjęcia z poprzedniego spotkania dla małżeństw znajdują się serwisie Sienna Media.

W długi weekend

2012-05-02 | Ogłoszenia

W długi weekend

W długi weekend Sienna nie zwalnia tempa. Wszystkie nabożeństwa odbędą się w zaplanowanych terminach. W piątek spotykamy się o godz. 18.00 na nabożeństwie o charakterze modlitewnym. W niedzielę zapraszamy na dwa nabożeństwa główne: o godz. 10.00 i 12.00.

Na drugim nabożeństwie niedzielnym kontynuowany będzie cykl kazań poświęconych problemowi przebaczenia. Gdy ludzie wybaczają, dzieją rzeczy niezwykłe. Ale co w sytuacji, kiedy muszę przebaczyć samemu sobie?

Zapraszamy na Sienną! Łatwo do nas trafić!

Czy wystarczy?

2012-04-28 | Wiadomości

Czy wystarczy?

Czy wystarczy jedno "przepraszam"? Trwa cykl kazań poświęconych problemowi przebaczenia. Czy Bóg przebaczył wszystkim ludziom? Co z tymi, którzy pogniewali się na samego Boga? Czy człowiek jest wystarczająco silny, by prawdziwie przebaczyć bliźniemu? A może przebaczenie jest łaską z nieba, którą jedni przyjmują, a inni odrzucają? I wreszcie - co zyskam, a co stracę, przebaczając? Kazania o przebaczeniu w każdą niedzielę o godz. 12.00.

Gdy ludzie wybaczają, dzieją rzeczy niezwykłe. Ale czy jedno 'przepraszam' wystarczy, by puścić w niepamięć zło, które nam wyrządzono? Czy Dorota powinna wybaczyć swojemu ojcu, gdy ten znów pojawił się po tych wszystkich strasznych latach?

Angielski za darmo!

2012-04-24 | Ogłoszenia

Szkoła językowa We’ll (www.we-ll.pl) oferuje bezpłatne zajęcia z jęz. angielskiego dla maturzystów i młodzieży przygotowującej się do egzaminów.

Zajęcia będą odbywały się na Siennej. Organizatorzy zamierzają stworzyć kameralne grupy, w których nauka odbywać się będzie w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą szkoły We'll proszone są o zgłaszanie się do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Grupa Wsparcia dla Kobiet

2012-03-22 | Wiadomości

Grupa Wsparcia dla Kobiet

We wtorek (20 III) odbędzie się na Siennej (salka nr 20) kolejne spotkanie Grupy Wsparcia. Grupa adresowana jest do kobiet, którą chcą dać sobie szansę doświadczenia, że boleść podzielona z innymi staje się mniejsza.

Na spotkaniach nie ma teoretyzowania, oceniania ani udzielania tzw. „złotych rad”. To miejsce, gdzie w poczuciu bezpieczeństwa i atmosferze zaufania można otworzyć swoje serce i podzielić się tym, co nas trapi.

Pomysłodawcą projektu jest Joanna Bielawska. "Idąc przez swoją ciemną dolinę, nabrałam przekonania, że Bóg nie powołał nas do dźwigania ciężarów w pojedynkę i wcale nie wymaga zawsze uśmiechniętej buzi" - opowiada. Szczegółowe informacje o grupie wsparcia u Joasi, nr tel. 606-306-995.

Kolejne terminy Grupy Wsparcia dla Kobiet: 3, 17 kwietnia, 8, 22 maja, 5, 19 czerwca.