Spotkanie siostrzane

2012-05-09 | Wydarzenia

Spotkanie siostrzane

Dwunastego maja (sobota) odbędzie się w zborowej kawiarence spotkanie dla kobiet. Start o godz. 11.00. Tym razem motywem przewodnim rozmowy będzie kwestia relacji między prawdami biblijnymi a poglądami współczesnego świata.

Na spotkaniu nie zabraknie poczęstunku i dobrej herbaty. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie. Oczywiście można przyjść z przyjaciółką! Pastorowa Irena Czajko robi nawet krok dalej i na spotkania regularnie zabiera swojego męża.

Celem Spotkań Siostrzanych jest wzajemne poznanie, pogłębianie przyjaźni, wsparcie modlitewne w różnych potrzebach, uczenie się i poznawanie Słowa Bożego, dzielenie się świadectwami i wymiana doświadczeń dotyczących życia i relacji w rodzinie.

Spotkanie siostrzane, 12 maja, godz. 11.00, Kawiarenka na Siennej.

Piknik rodzinny

2012-05-08 | Wydarzenia

Piknik rodzinny

Zapraszamy małżeństwa na piknik rodzinny, który odbędzie się 12 maja w ogrodzie u Ani i Adama Goszczyńskich. Start o godz. 16.00. Będzie pięknie i pysznie (Ania jest piękna, a Adam to znakomity kucharz). Zapisy i szczegółowe informacje w Biurze Zboru.

Nic, tylko dzwonić i zapisywać się na piknik. Jeśli komuś potrzebna jest mimo wszystko jeszcze odrobina inspiracji, to zdjęcia z poprzedniego spotkania dla małżeństw znajdują się serwisie Sienna Media.

W długi weekend

2012-05-02 | Ogłoszenia

W długi weekend

W długi weekend Sienna nie zwalnia tempa. Wszystkie nabożeństwa odbędą się w zaplanowanych terminach. W piątek spotykamy się o godz. 18.00 na nabożeństwie o charakterze modlitewnym. W niedzielę zapraszamy na dwa nabożeństwa główne: o godz. 10.00 i 12.00.

Na drugim nabożeństwie niedzielnym kontynuowany będzie cykl kazań poświęconych problemowi przebaczenia. Gdy ludzie wybaczają, dzieją rzeczy niezwykłe. Ale co w sytuacji, kiedy muszę przebaczyć samemu sobie?

Zapraszamy na Sienną! Łatwo do nas trafić!

Czy wystarczy?

2012-04-28 | Wiadomości

Czy wystarczy?

Czy wystarczy jedno "przepraszam"? Trwa cykl kazań poświęconych problemowi przebaczenia. Czy Bóg przebaczył wszystkim ludziom? Co z tymi, którzy pogniewali się na samego Boga? Czy człowiek jest wystarczająco silny, by prawdziwie przebaczyć bliźniemu? A może przebaczenie jest łaską z nieba, którą jedni przyjmują, a inni odrzucają? I wreszcie - co zyskam, a co stracę, przebaczając? Kazania o przebaczeniu w każdą niedzielę o godz. 12.00.

Gdy ludzie wybaczają, dzieją rzeczy niezwykłe. Ale czy jedno 'przepraszam' wystarczy, by puścić w niepamięć zło, które nam wyrządzono? Czy Dorota powinna wybaczyć swojemu ojcu, gdy ten znów pojawił się po tych wszystkich strasznych latach?

Angielski za darmo!

2012-04-24 | Ogłoszenia

Szkoła językowa We’ll (www.we-ll.pl) oferuje bezpłatne zajęcia z jęz. angielskiego dla maturzystów i młodzieży przygotowującej się do egzaminów.

Zajęcia będą odbywały się na Siennej. Organizatorzy zamierzają stworzyć kameralne grupy, w których nauka odbywać się będzie w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane ofertą szkoły We'll proszone są o zgłaszanie się do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..