Mecze na duzym ekranie

2012-06-02 | Wydarzenia

Mecze na duzym ekranie

Może twój telewizor jest zawodny, a może po prostu lubisz przeżywać sportowe uniesienia w dobrym towarzystwie? Zapraszamy na mecze reprezentacji Polski do Sienna Cafe! Będziemy wspólnie przeżywać upadki i wzloty Biało-Czerwonych, zajadać świeżutki popcorn i popijać napoje w stylu retro. To świetna okazja by kogoś zaprosić, bo nie zabraknie też strawy duchowej. Malowanie twarzy gratis!

Ceremonia otwarcia Polska vs. Grecja - piątek, 8.06. od 17:00

Polska vs. Rosja - wtorek, 12.06. od 20:00
Polska vs. Czechy - 16.06. od 20.00

Pobiegaj z Pastorem

2012-05-28 | Ogłoszenia

Trwa Tydzień Pozytywnych Inicjatyw!

Pobiegaj z Pastorem

Trwa Tydzień Pozytywnych Inicjatyw. Dziś (28 V) można spotkać się pastorem Arkiem, który zaprasza do wspólnego biegania po parku Agrykola. W programie m.in. motywujące słowo, konsultacje z biegaczami z klubu KB Droga, a dla chętnych minizawody (z nagrodami). Wszyscy uczestnicy imprezy będą mieli na trasie zapewnioną opiekę duszpasterską.

(Na zdjęciu Jarek Kilichowcki, uczestnik zeszłorocznej imprezy "Pobiegaj z Pastorem".)

Chcielibyście przyjść, ale boicie się, że nie wytrzymacie tempa narzuconego przez pastora? Nie ma problemu - będziemy biegać po pętli, więc każdy może poruszać się swoim tempem. A ostatecznie zawsze można dołączyć do grupy nordic walking, którą poprowadzi pastorowa Bogna.

Zbiórka o godz. 19.00, przy ul. Myśliwieckiej (przy wejściu do siedziby Radiowej "Trójki").

Powrót do Jerozolimy

2012-05-21 | Ogłoszenia

Powrót do Jerozolimy

W lipcu i sierpniu 2011 r. Paweł Biedziak poprowadził trzy grupy do Izraela.

Wędrowali śladami Pana Jezusa. Najwięcej czasu spędzili w Jerozolimie – Świętym Mieście, do którego prawa roszczą sobie przedstawiciele aż trzech religii. Uczestnicy tych wyjazdów do dziś wspominają każdy dzień spędzony w miejscu, od którego – jak wierzą Żydzi – Bóg rozpoczął stwarzanie świata.

W środę 30 maja Paweł Biedziak powróci do Jerozolimy, by raz jeszcze poprowadzić po niej grupę. Stanie się to w kaplicy na Siennej - przy wygaszonych światłach odbędziemy wirtualną wędrówkę po Świętym Mieście, oglądając przezrocza z unikatowych miejsc i słuchając opowieści, od których ciężko się oderwać. Jak wygląda dziś Jerozolima? Jak wyglądają jej najbardziej tajemnicze miejsca, do których wstęp mają tylko nieliczni? Przyjdź i przekonaj się sam.

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw 2012

2012-05-12 | Wydarzenia

Tydzień Pozytywnych Inicjatyw 2012

Serdecznie zapraszamy na tegoroczny Tydzień Pozytywnych Inicjatyw (27.05-03.06). Chcemy, by tych kilka dni wniosło coś dobrego do życia członków naszej społeczności, naszych sąsiadów, przyjaciół, mieszkańców naszego miasta.

Szukamy pozytywnych zmian w naszych rodzinach i zacieśnienia przyjaźni, chcemy inspirować do pozytywnych rozmów i dostarczać niezapomnianych, pozytywnych wspomnień. Mamy nadzieje, że spotkania podczas TPI będą zachętą, by dbać o swoje ciało, o rozwój intelektualny, ale przede wszystkim – by zatroszczyć się o swojego ducha!

Naszą motywacją są proste słowa Pana Jezusa zapisane w 13 rozdziale Ewangelii Jana: Po tym wszyscy poznają, żeście uczniami moimi, jeśli miłość wzajemną mieć będziecie.

Jesteśmy ludźmi, którzy doświadczyli niesamowitej Bożej Miłości i chcą na wszelkie możliwe sposoby dzielić się nią ze znajomymi i z nieznajomymi, wszystkimi tymi, którzy szukają pozytywnej zmiany w swoim życiu!

Spotkania w ramach Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw są otwarte dla wszystkich.

Wszelkie informacje o tym, co będzie się działo w poszczególne dni znajdują się pod adresem: siennatpi.pl

Spotkanie siostrzane

2012-05-09 | Wydarzenia

Spotkanie siostrzane

Dwunastego maja (sobota) odbędzie się w zborowej kawiarence spotkanie dla kobiet. Start o godz. 11.00. Tym razem motywem przewodnim rozmowy będzie kwestia relacji między prawdami biblijnymi a poglądami współczesnego świata.

Na spotkaniu nie zabraknie poczęstunku i dobrej herbaty. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie. Oczywiście można przyjść z przyjaciółką! Pastorowa Irena Czajko robi nawet krok dalej i na spotkania regularnie zabiera swojego męża.

Celem Spotkań Siostrzanych jest wzajemne poznanie, pogłębianie przyjaźni, wsparcie modlitewne w różnych potrzebach, uczenie się i poznawanie Słowa Bożego, dzielenie się świadectwami i wymiana doświadczeń dotyczących życia i relacji w rodzinie.

Spotkanie siostrzane, 12 maja, godz. 11.00, Kawiarenka na Siennej.