Baza Centrum - Maskarada

2012-07-21 | Wydarzenia

Baza Centrum - Maskarada

Zapraszamy do zapoznanie się z filmikiem promującym tegoroczną Bazę Centrum.

Hasło przewodnie to "Maskarada". Maskarada to bal maskowy twojej codzienności. Każdego dnia robisz kolejny krok w tańcu zwanym "życie". Na parkiecie ocierasz się o wielu ludzi, niektórych znasz bardzo dobrze, innych z kolei mniej. Co dnia powtarzasz pewne rutynowe czynności, nakładasz piękny strój, maskę, której zadaniem jest pokazać twoje "JA"...

Ania i Szymon dziękują!

2012-06-22 | Wiadomości

Ania i Szymon dziękują!

We wtorek (19.06) odbyło się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego PETRA. Spotkanie miało charakter szczególnie uroczysty, gdyż po 8 latach Ania Zabłocka i Szymon Kruba przekazali liderowania swoim następcom, Monice Kuczyńskiej i Łukaszowi Woźniczko.

Zobacz co o tych minionych latach ma do powiedzenia Ania...

Zapraszamy do lektury

2012-06-20 | Ogłoszenia

Zapraszamy do lektury

Pojawił się nowy numer "Chrześcijanina". Można w nim przeczytać m.in. o dowodach na istnienie Boga, małżeńskich kłótniach, stawaniu się mężczyzną, autorzy tekstów zastanawiają się czy Harry Potter jest niebezpieczny, czy w ewangeliach występują sprzeczności, czy wreszcie ekumenia ma przyszłość.

Bp. Kamiński pisze o przyszłości kościoła, a sławny piłkarz Kaka opowiada o swojej miłości do Boga. Rabbi Shalom Stambler wyjaśnia dlaczego chasydzi chwalą Boga radością, a Irena Koźmińska, inicjatorka akcji "Cała Polska czyta dzieciom" tłumaczy dlaczego tak ważne jest wspólne, rodzinne czytanie książek. Ponadto m.in.: felieton Tomasza Żółtko oraz wywiad z Piotrem Nazarukiem, dyrygentem chóru TGD.

"Chrześcijanin" dostępny jest w naszej księgarni, salonach Empik i na www.chn.kz.pl.

Zapraszamy do lektury.

Młodzieżowe Warsztaty Gospel

2012-06-05 | Wydarzenia

Młoodzieżowe Warszaty Gospel

Młodzieżowe Warsztaty Gospel

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13 – 18 lat na Wakacyjne Warsztaty Gospel

16-21.07.2012 | Szkoła Gospel, ul. Sienna 68/70 | Koszt: 300 PLN*

Instruktorzy: mgr Ania Bajak (nauczyciel emisji głosu, dyrektor Sienna Gospel Choir), mgr Barbara Wąsiewicz (absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie), Natalia Bajak (solistka Sienna Gospel Choir), Marcin Kuczewski (kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, aranżer, członek zespołu Mash Mish)

Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00

W programie: zajęcia wokalne (grupowe i indywidualne), praca nad interpretacją wokalną, podstawy improwizacji.

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsztaty zakończą się uroczystym Koncertem Finałowym, który odbędzie się w sobotę o godz. 12:00

* w koszt wliczony jest posiłek

EURO Nabożeństwo

2012-06-03 | Wydarzenia

EURO Nabożeństwo

Jedni kochają piłkę nożną, inni mniej, ale wszystkich nas łączy pragnienie, by nie przegrać swojego życia. Przez muzykę, historie z życia piłkarzy i spotkanie ze Słowem Bożym będziemy odkrywać, że Zwycięzca jest tylko jeden. To Jemu oddamy swoje serca i z radością będziemy świętować największe zwycięstwo w historii wszechświata - pusty grób Jezusa z Nazaretu. Warto zaprosić wszystkich, którzy jeszcze o tym nie wiedzą. Dzięki tłumaczeniu, anglojęzyczni turyści poczują się na Siennej jak w domu. Gościem specjalnym będzie brazylijski piłkarz Jean Paulista.

Niedziela, 10:00 - 11:30, a od 12:00 piknik w ogródku