Zapisy do Sienna Gospel Young

2012-08-31 | Ogłoszenia

Zapisy do Sienna Gospel Young

Sienna Gospel Young to chór dziecięcy działający przy naszym Kościele.

Podczas prób Youngi mają okazję ćwiczyć swoje umiejętności wokalne, kształtować słuch oraz pracować nad dykcją i rytmiką. Postępy w nauce nowych piosenek mają okazję ujrzeć światło dzienne podczas koncertów na dużych imprezach kulturalnych, w szkołach i kościele.

Wyjazd ojców z dziećmi

2012-08-29 | Wydarzenia

Wyjazd ojców z dziećmi

Podejmij wyzwanie, zabierz dzieciaki i przeżyj wraz z nimi wspaniałą przygodę. Zapraszamy na integracyjny, weekendowy wyjazd do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Czeka na nas moc atrakcji m.in. zwiedzanie ruin zamków, zwiedzanie kamieniołomów i jaskiń, nocne spacery z niespodzianką, ognisko, zajęcia linowe, wpinaczka i wiele innych.

Zapisy do Szkoły Gospel

2012-08-14 | Ogłoszenia

Zapisy do Szkoły Gospel

Korzystając z dziesięciu lat doświadczeń działalności Sienna Gospel Choir postanowiliśmy otworzyć pierwszą w Polsce Szkołę Gospel, w której każdy, bez względu na wiek, umiejętności, czy zdolności może rozwijać swoją pasję do muzyki gospel i nie tylko. Jest ona odpowiedzią na potrzeby rozwoju w zakresie emisji głosu, dykcji, kształcenia słuchu, śpiewu solistycznego, zespołowego i chóralnego, wiedzy o muzyce i gry na instrumentach. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, życzliwej atmosferze, dzięki której możliwe jest wydobycie pełnego potencjału istniejącego w uczniach.