Spotkania Młodzieży - Nowy sezon

2012-09-07 | Ogłoszenia

Spotkania Młodzieży - Nowy sezon

Serdecznie zapraszamy na sobotnie spotkania młodzieżowe.

Wszystkie spotkania odbywają się w klubie w podziemiach zboru. Na spotkania zapraszamy młodzież w wieku gimnazjalnym oraz licealnym. Nasze spotkania są otwarte i chętnie przywitamy każdego. Zaczynamy zawsze o godz. 16:00.

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapisy do Sienna Gospel Young

2012-08-31 | Ogłoszenia

Zapisy do Sienna Gospel Young

Sienna Gospel Young to chór dziecięcy działający przy naszym Kościele.

Podczas prób Youngi mają okazję ćwiczyć swoje umiejętności wokalne, kształtować słuch oraz pracować nad dykcją i rytmiką. Postępy w nauce nowych piosenek mają okazję ujrzeć światło dzienne podczas koncertów na dużych imprezach kulturalnych, w szkołach i kościele.

Wyjazd ojców z dziećmi

2012-08-29 | Wydarzenia

Wyjazd ojców z dziećmi

Podejmij wyzwanie, zabierz dzieciaki i przeżyj wraz z nimi wspaniałą przygodę. Zapraszamy na integracyjny, weekendowy wyjazd do Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Czeka na nas moc atrakcji m.in. zwiedzanie ruin zamków, zwiedzanie kamieniołomów i jaskiń, nocne spacery z niespodzianką, ognisko, zajęcia linowe, wpinaczka i wiele innych.