Konferencja gimnazjalistów

2012-07-30 | Relacje

Konferencja gimnazjalistów

W dniach 21-29 lipca 2012 w Garczynie pod Kościeżyną odbyła się coroczna konferencja gimnazjalistów. Był to czas świetnej zabawy, kreatywnych pomysłów i nawiązywania wspaniałych relacji. Bóg dotykał serca młodych ludzi, przemieniał je i kierował na właściwe tory.

Zobacz filmik z III dnia Startu!

Baza Centrum - Maskarada

2012-07-21 | Wydarzenia

Baza Centrum - Maskarada

Zapraszamy do zapoznanie się z filmikiem promującym tegoroczną Bazę Centrum.

Hasło przewodnie to "Maskarada". Maskarada to bal maskowy twojej codzienności. Każdego dnia robisz kolejny krok w tańcu zwanym "życie". Na parkiecie ocierasz się o wielu ludzi, niektórych znasz bardzo dobrze, innych z kolei mniej. Co dnia powtarzasz pewne rutynowe czynności, nakładasz piękny strój, maskę, której zadaniem jest pokazać twoje "JA"...

Ania i Szymon dziękują!

2012-06-22 | Wiadomości

Ania i Szymon dziękują!

We wtorek (19.06) odbyło się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie Duszpasterstwa Akademickiego PETRA. Spotkanie miało charakter szczególnie uroczysty, gdyż po 8 latach Ania Zabłocka i Szymon Kruba przekazali liderowania swoim następcom, Monice Kuczyńskiej i Łukaszowi Woźniczko.

Zobacz co o tych minionych latach ma do powiedzenia Ania...

Zapraszamy do lektury

2012-06-20 | Ogłoszenia

Zapraszamy do lektury

Pojawił się nowy numer "Chrześcijanina". Można w nim przeczytać m.in. o dowodach na istnienie Boga, małżeńskich kłótniach, stawaniu się mężczyzną, autorzy tekstów zastanawiają się czy Harry Potter jest niebezpieczny, czy w ewangeliach występują sprzeczności, czy wreszcie ekumenia ma przyszłość.

Bp. Kamiński pisze o przyszłości kościoła, a sławny piłkarz Kaka opowiada o swojej miłości do Boga. Rabbi Shalom Stambler wyjaśnia dlaczego chasydzi chwalą Boga radością, a Irena Koźmińska, inicjatorka akcji "Cała Polska czyta dzieciom" tłumaczy dlaczego tak ważne jest wspólne, rodzinne czytanie książek. Ponadto m.in.: felieton Tomasza Żółtko oraz wywiad z Piotrem Nazarukiem, dyrygentem chóru TGD.

"Chrześcijanin" dostępny jest w naszej księgarni, salonach Empik i na www.chn.kz.pl.

Zapraszamy do lektury.

wss siennawaw