Wystarczająco Dobra Rodzina - video z konferencji

2018-06-27

Wystarczająco Dobra Rodzina - video z konferencji

Konferencja „Wystarczająco Dobra Rodzina", która odbyła się w naszym kościele w lutym 2018, była okazją do rozmowy na kluczowe tematy istotne dla nas wszystkich. Jak nie popsuć miłości? Dlaczego mężczyznom się nie chce? Czy małżonkowie powinni być w relacjach partnerskich? Jakie wyzwania i radości towarzyszą rodzinie adopcyjnej? Jak żyć pełnią życia będąc singlem? Jak funkcjonować w małżeństwie, będąc jednocześnie „poślubionym" korporacji?

Zapraszamy do wysłuchania wykładów, udostępnionych na naszym kanale Youtube, a także do rozmowy i dzielenia się tymi treściami z bliskimi i przyjaciółmi!

LINK DO WSZYSTKICH WYKŁADÓW: YouTube

Poznaj Sienną!

2018-06-06

Poznaj Sienną!

Przychodzisz na Sienną od niedawna? Masz trochę pytań, zastanawiasz się w co wierzymy i co jest dla nas najważniejsze, chcesz poznać pastora i liderów? Przy dobrej kawie i poczęstunku postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i dać się bliżej poznać. Spotkanie otwarte dla wszystkich ciekawych. Zapraszamy!

 

JEZUS W CENTRUM
niedziela 24 czerwca
g. 14:00 sala 202 (1 piętro)

 

facebook wydarzenie

 

Zobacz zdjęcia z poprzedniego spotkania:

 

Zborownik - czerwiec 2018

2018-06-03

Zborownik - czerwiec 2018

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na czerwiec.

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika

Dzień Dziecka na Siennej

2018-05-23

Rodzinny festyn pełen niespodzianek

Dzień Dziecka na Siennej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki - te młodsze i te starsze - na dzień pełen niespodzianek i uśmiechu. Z myślą o Was przygotowujemy mnóstwo atrakcji!