Nabożeństwo na start!

2018-08-27

Nabożeństwo na start!

Koniec wakacji - czas zacząć nowy sezon pracy i służby! Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego i inauguracją pracy Szkoły Niedzielnej, chcemy szczególnie błogosławić wszystkie wspaniałe Dzieciaki z Siennej. Dziecięcą wiarę i entuzjazm rozbudzi w nas krótki koncert naszego dziecięcego chóru, Sienna Gospel Young!

Słowem Bożym podzieli się pastor Arek Kuczyński - będziemy rozmawiać o fundamentach, priorytetach i marzeniach w pracy Kościoła.

Tego dnia bądźmy wszyscy razem - planujemy JEDNO NABOŻEŃSTWO o g. 10:00.

A już od 9:00 września zapraszamy na dwa niedzielne nabożeństwa o 10:00 i 12:00. Do zobaczenia na Siennej!

facebook wydarzenie

Chrzest we wrześniu - przyjmujemy zgłoszenia

2018-07-15

Chrzest we wrześniu - przyjmujemy zgłoszenia

Jeśli pragniesz iść przez życie z Jezusem i wyznać swoją wiarę poprzez chrzest w wieku świadomym, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, zaprosimy na cykl spotkań przygotowujących i razem oczekiwać będziemy na ten piękny dzień. Chrzest będzie miał miejsce na niedzielnym nabożeństwie 30 września 2018 roku. Czekamy na Ciebie!


WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ

Wystarczająco Dobra Rodzina - video z konferencji

2018-06-27

Wystarczająco Dobra Rodzina - video z konferencji

Konferencja „Wystarczająco Dobra Rodzina", która odbyła się w naszym kościele w lutym 2018, była okazją do rozmowy na kluczowe tematy istotne dla nas wszystkich. Jak nie popsuć miłości? Dlaczego mężczyznom się nie chce? Czy małżonkowie powinni być w relacjach partnerskich? Jakie wyzwania i radości towarzyszą rodzinie adopcyjnej? Jak żyć pełnią życia będąc singlem? Jak funkcjonować w małżeństwie, będąc jednocześnie „poślubionym" korporacji?

Zapraszamy do wysłuchania wykładów, udostępnionych na naszym kanale Youtube, a także do rozmowy i dzielenia się tymi treściami z bliskimi i przyjaciółmi!

LINK DO WSZYSTKICH WYKŁADÓW: YouTube

Poznaj Sienną!

2018-06-06

Poznaj Sienną!

Przychodzisz na Sienną od niedawna? Masz trochę pytań, zastanawiasz się w co wierzymy i co jest dla nas najważniejsze, chcesz poznać pastora i liderów? Przy dobrej kawie i poczęstunku postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości i dać się bliżej poznać. Spotkanie otwarte dla wszystkich ciekawych. Zapraszamy!

 

JEZUS W CENTRUM
niedziela 24 czerwca
g. 14:00 sala 202 (1 piętro)

 

facebook wydarzenie

 

Zobacz zdjęcia z poprzedniego spotkania:

 

Zborownik - czerwiec 2018

2018-06-03

Zborownik - czerwiec 2018

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na czerwiec.

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika