Chrzest w marcu. Przyjmujemy zgłoszenia.

2019-01-24

Chrzest w marcu. Przyjmujemy zgłoszenia.

Jeśli pragniesz iść przez życie z Jezusem i wyznać swoją wiarę poprzez chrzest w wieku świadomym, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, zaprosimy na cykl spotkań przygotowujących i razem oczekiwać będziemy na ten piękny dzień. Chrzest będzie miał miejsce na niedzielnym nabożeństwie 17 marca 2019 roku. Czekamy na Ciebie!


WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ

Alpha+, czyli przygotowanie do chrztu

2019-01-24

Alpha+, czyli przygotowanie do chrztu

Jeśli uwierzyłeś w Jezusa i pragniesz iść z Nim przez życie, zachęcamy Ci do wyznania tej wiary poprzez chrzest w wieku świadomym. Najbliższa taka uroczystość odbędzie się już 17 marca na Siennej. Możesz zgłosić się przez formularz na naszej stronie: http://www.sienna.waw.pl/aktualnosci/item/chrzest-w-marcu-przyjmujemy-zg%C5%82oszenia.html lub przyjść na pierwsze spotkanie Alpha+.

Alpha+ to cykl 4 spotkań, składających się z krótkich, ale treściwych wykładów, połączonych z możliwością zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a także indywidualnego kontaktu z duszpasterzami naszego kościoła.

Spotkania odbywają się w 4 kolejne niedziele o g. 12:00 w sali 202 na 1 piętrze. Są skierowane do osób przygotowujących się do przyjęcia chrztu; prosimy w miarę możliwości o udział we wszystkich spotkaniach.

3 lutego / Chrzest. Czym jest i do czego jest mi potrzebny?
Szczepan Czajko

10 lutego / Jestem zielonoświątkowcem. Nasza historia i tożsamość.
Arek Kuczyński

17 lutego / Kościół lokalny - moje przywileje i obowiązki
Bogna Kuczyńska

24 lutego / Chrześcijańskie życie w praktyce
Paweł Brandys

Do zobaczenia!

Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia - nowa edycja

2019-01-20

Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia - nowa edycja

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję programu „Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia”. Program przeznaczony jest dla osób, które pragną uzdrowienia emocjonalnego i przemiany swojego życia, zmagają się z problemami w relacjach, nałogami czy samotnością. Jest to program duchowy, który zachęca do nawiązania lub pogłębienia relacji z Bogiem, by na tej podstawie pracować nad zmianą destrukcyjnych nawyków, które niszczą życie.

Rok z Biblią: Plan czytania na 2019

2019-01-06

Rok z Biblią: Plan czytania na 2019

Jest jedno postanowienie noworoczne, które na prawdę warto podjąć. Możesz być pewny, że jeśli zainwestujesz czas i serce w studiowanie Bożego Słowa, twoje życie zmieni się na lepsze. Ty również się zmienisz! Wystarczy ok. 15 minut dziennie.

 

Mistrzowskie Przywództwo

2018-12-04

Mistrzowskie Przywództwo

Gorąco zapraszamy wszystkich liderów służb, duchownych i starszych zboru do udziału w jednodniowej konferencji, poświęconej kwestiom bliskim każdemu, kto pracuje z ludźmi, kieruje zespołami i buduje Kościół. Chcemy się nawzajem wspierać, zachęcać i uczyć najlepszych rozwiązań od naszego Mistrza, Jezusa!

Konferencja zgromadzi liderów i duchownych z całego Okręgu Centralnego - to wspaniała okazja, żeby się bliżej poznać i spędzić razem czas. Rejestracja dostępna do 2 grudnia - zarezerwuj miejsce już dzisiaj!