Noc Muzeów na Siennej

2018-05-02

Noc Muzeów na Siennej

Na trasie tegorocznej Nocy Muzeów wpadnij na Sienną, która od przeszło 25 lat jest siedzibą niewielkiej chrześcijańskiej społeczności o nieprzeciętnej dynamice oddziaływania. Kim są Ci ludzie i w co wierzą? Co znajduje się w tym budynku? Skąd czerpią tę zaraźliwą radość życia?

Zborownik - maj 2018

2018-05-02

Zborownik - maj 2018

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na maj.

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika

Zesłanie Ducha Świętego - uroczyste nabożeństwo

2018-05-02

Zesłanie Ducha Świętego - uroczyste nabożeństwo

 

Spotkajmy się w niedzielny poranek, by wspólnie uczestniczyć w świątecznym nabożeństwie, upamiętniającym Zesłanie Ducha Świętego. Oprawę muzyczną zapewni niezrównany Sienna Gospel Choir, a Słowem Bożym będzie usługiwał pastor Arkadiusz Kuczyński. Dodatkową inspiracją do odważnego i owocnego życia wiary będą historie życia naszych gości - misjonarzy ze statku misyjnego Logos Hope. Będziemy nie tylko wspominać biblijne wydarzenia Pięćdziesiątnicy i odkrywać ich znaczenie dla współczesnego Kościoła, ale przede wszystkim w modlitwie prosić Ducha Świętego o nowe namaszczenie i nową gorliwość. Serdecznie zapraszamy także wszystkich gości i ciekawskich - gdzie indziej spędzić Dzień Zielonych Świąt, jak nie z Zielonoświątkowcami?

Uwaga: Bądźmy wszyscy razem! Tego dnia na Siennej tylko jedno nabożeństwo o 10:00. Nabożeństwo o 12:00 jest odwołane.

Nie jesteś sama!

2018-04-13

Nie jesteś sama!

Pozytywny wynik testu ciążowego zmienia wszystko.

Nie zawsze oznacza spełnione marzenie, wejście w etap radosnych przygotowań i beztroskiego planowania w atmosferze miłości. Czasem jest zwiastunem problemów, które wydają się nie do przejścia.

Samotność. Strach. Odrzucenie. Realne dylematy, na które nie ma prostych odpowiedzi. Wiemy, że każda historia jest inna. Chcemy Cię wysłuchać i chcemy Cię zrozumieć.

Jeśli zechcesz, zrobimy co w naszej mocy, by Ci pomóc.

WIĘCEJ >