Sienna Camp 2019 - Gongolina

2019-02-15

Sienna Camp 2019 - Gongolina

Zapraszamy na wakacyjną przygodę w Gongolinie - niesamowicie kreatywny czas beztroskiej zabawy, pełen
cennych relacji i ciekawie przedstawionych biblijnych lekcji.

Wystarczająco Dobrzy Rodzice - konferencja 23 marca

2019-02-15

Wystarczająco Dobrzy Rodzice - konferencja 23 marca

Zawsze sobie obiecywałeś, że nie będziesz popełniać błędów własnych rodziców? Chciałaś być super mamą, ale przy Twoim dziecku rady z poradników wydają się nic nie warte? A może wciąż porównujesz się z innymi rodzicami, upewniając się, że świetnie sobie radzisz - Ty i Twoje dziecko?

Ale czy na pewno rozumiesz jego potrzeby? Czy Wasz dom daje fundamenty budowania wiary i zaufania? Może nie jesteście rodziną doskonałą, ale warto, żebyście byli Wystarczająco Dobrymi Rodzicami! Zapraszamy na konferencję dla wszystkich rodziców małych, dużych i dorosłych dzieci, a także tych, którzy chcą się do tego powołania dobrze i mądrze przygotowywać.

Kolacja walentynkowa dla Par

2019-02-06

Kolacja walentynkowa dla Par

Zaproś swoją Drugą Połówkę na wyjątkową randkę! Gwarantujemy elegancką kolację w Sienna Bistro & Cafe, romantyczną atmosferę, miłe niespodzianki i świetną zabawę w kameralnym gronie przesympatycznych par z Siennej. Warto!

Zapisy: Sławek Nowakowski, tel. 602 354 115 lub w punkcie info po niedzielnym nabożeństwie.
Koszt 60 zł/para. Liczba miejsc ograniczona.


facebook wydarzenie

Rok przełomów - wieczory uwielbienia na Siennej

2019-01-28

Rok przełomów - wieczory uwielbienia na Siennej

Pragniemy zmian, ale nie jesteśmy w stanie ich wypracować jedynie w oparciu o dobre rady i dobre chęci. Potrzebny jest prawdziwy przełom. Przełom, który ma swój początek w Bożej obecności i w Bożej chwale. Spędźmy ten wieczór w uwielbieniu dla naszego Pana i w modlitwie o to, co dla nas szczególnie ważne i bliskie. Nasz Bóg jest Bogiem przełomów!

Chrzest w marcu. Przyjmujemy zgłoszenia.

2019-01-24

Chrzest w marcu. Przyjmujemy zgłoszenia.

Jeśli pragniesz iść przez życie z Jezusem i wyznać swoją wiarę poprzez chrzest w wieku świadomym, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, zaprosimy na cykl spotkań przygotowujących i razem oczekiwać będziemy na ten piękny dzień. Chrzest będzie miał miejsce na niedzielnym nabożeństwie 17 marca 2019 roku. Czekamy na Ciebie!


WYPEŁNIJ KRÓTKI FORMULARZ