Prawdziwy Post na Siennej

2019-03-11

Prawdziwy Post na Siennej

Dzieci do 14 roku życia stanowią 42,5 % całej kenijskiej populacji, a łącznie z młodzieżą do 24 roku życia stanowią one ponad 60 % społeczeństwa. W kraju, w którym ponad połowa obywateli żyje poniżej granicy skrajnego ubóstwa, wielopokoleniowa bieda jest głównym czynnikiem niedoli dzieci, ograniczając ich prawa do dostępu do czystej wody, właściwej higieny, zdrowej żywności, podstawowej opieki medycznej, czy wreszcie do edukacji oraz innych praw gwarantowanych dzieciom.

Zborownik - luty 2019

2019-02-15

Zborownik - luty 2019

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na luty!

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika

Sienna Camp 2019 - Gongolina

2019-02-15

Sienna Camp 2019 - Gongolina

Zapraszamy na wakacyjną przygodę w Gongolinie - niesamowicie kreatywny czas beztroskiej zabawy, pełen
cennych relacji i ciekawie przedstawionych biblijnych lekcji.

Wystarczająco Dobrzy Rodzice - konferencja 23 marca

2019-02-15

Wystarczająco Dobrzy Rodzice - konferencja 23 marca

Zawsze sobie obiecywałeś, że nie będziesz popełniać błędów własnych rodziców? Chciałaś być super mamą, ale przy Twoim dziecku rady z poradników wydają się nic nie warte? A może wciąż porównujesz się z innymi rodzicami, upewniając się, że świetnie sobie radzisz - Ty i Twoje dziecko?

Ale czy na pewno rozumiesz jego potrzeby? Czy Wasz dom daje fundamenty budowania wiary i zaufania? Może nie jesteście rodziną doskonałą, ale warto, żebyście byli Wystarczająco Dobrymi Rodzicami! Zapraszamy na konferencję dla wszystkich rodziców małych, dużych i dorosłych dzieci, a także tych, którzy chcą się do tego powołania dobrze i mądrze przygotowywać.

Kolacja walentynkowa dla Par

2019-02-06

Kolacja walentynkowa dla Par

Zaproś swoją Drugą Połówkę na wyjątkową randkę! Gwarantujemy elegancką kolację w Sienna Bistro & Cafe, romantyczną atmosferę, miłe niespodzianki i świetną zabawę w kameralnym gronie przesympatycznych par z Siennej. Warto!

Zapisy: Sławek Nowakowski, tel. 602 354 115 lub w punkcie info po niedzielnym nabożeństwie.
Koszt 60 zł/para. Liczba miejsc ograniczona.


facebook wydarzenie