Zborownik - grudzień 2017

2017-11-25

Zborownik - grudzień 2017

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na grudzień.

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika

Wieczór uwielbienia - listopad

2017-11-25

Wieczór uwielbienia - listopad

W sumie to bardzo proste: pieśni, modlitwa, bez udawania i bez wielkich słów. Zachwyt nad Bogiem - Stwórcą, Zbawcą, Ukochanym. A wtedy otwiera się niebo i Bóg czyni wielkie rzeczy! Przychodzą przełomy, zmienia się perspektywa, a to, co było chore i zranione, zostaje uzdrowione. Na to właśnie czekamy.

Bądź z nami!

WIECZÓR UWIELBIENIA
środa, 29 listopada g. 18:00

zapraszamy!

 

facebook wydarzenie

Podróż do Betlejem - widowisko w Zakościelu

2017-11-23

Podróż do Betlejem - widowisko w Zakościelu

“Podróż do Betlejem” to półtoragodzinne widowisko, na które składają się sceny towarzyszące narodzinom Jezusa Chrystusa. Rozgrywa się ono w pięknej, zimowej scenerii ośrodka Fundacji Proem w Zakościelu, w sali widowiskowej, w lesie, nad brzegiem rzeki, w malowniczej, stuletniej willi.

Kiermasz świąteczny i rodzinne kolędowanie

2017-11-23

Kiermasz świąteczny i rodzinne kolędowanie

Spędź ten wieczór w niepowtarzalnej świątecznej atmosferze. Na kiermaszu można spróbować domowych smakołyków, wyposażyć się w kartki świąteczne i dekoracje, zachwycić się niebanalnym rękodziełem i kupić prezenty dla najbliższych.

Wigilijne spotkanie Seniorów

2017-11-20

Wigilijne spotkanie Seniorów

Zapraszamy do udziału w wigilijnym bankiecie, pełnym świątecznych smakołyków i niespodzianek (w Sienna Bistro&Cafe na poziomie -1), a następnie w uroczystym nabożeństwie w kaplicy Kościoła. W programie wspólne śpiewanie kolęd prowadzone przez chór Seniorów, modlitwa i Słowo Boże wygłoszone przez biskupa Mieczysława Czajko. Wieczór zakończymy słodkim poczęstunkiem.