Wieczór filmowy - „Serce, serduszko"

2017-05-22

Wieczór filmowy - „Serce, serduszko

Spędź z nami środowy wieczór, oglądając na dużym ekranie inspirujący film drogi - „Serce, serduszko" (2014). Film Jana Jakub Kolskiego, zrealizowany w gwiazdorskiej obsadzie, jest bajkową opowieścią o spotkaniu dwóch, spragnionych miłości, osób - kobiety i dziecka.

 

Dzień Dziecka na Siennej

2017-05-20

Dzień Dziecka na Siennej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieciaki - te młodsze i te starsze - na dzień pełen niespodzianek i uśmiechu. Z myślą o Was przygotowujemy mnóstwo atrakcji! Zaczynamy wspólnym śpiewaniem i dobrą zabawą podczas koncertu chóru Sienna Gospel Young.

Integracyjny piknik sportowy

2017-05-12

Integracyjny piknik sportowy

Przywitajmy powrót wiosny dobrą zabawą na świeżym powietrzu! Zapraszamy wszystkich na integracyjny piknik sportowy, pełen gier i atrakcji dla dużych i małych. Zaczynamy już o godz. 12.00 (po pierwszym nabożeństwie) na terenach sportowych Szkoły Podstawowej nr 97 przy ul. Spiskiej 1, oddalonej od Siennej zaledwie 20 minut spacerkiem lub kilka minut jazdy samochodem.

Noc Muzeów na Siennej

2017-05-12

Noc Muzeów na Siennej

Na trasie tegorocznej Nocy Muzeów wpadnij na Sienną, która od przeszło 25 lat jest siedzibą niewielkiej chrześcijańskiej społeczności o nieprzeciętnej dynamice oddziaływania. Kim są Ci ludzie i w co wierzą? Co znajduje się w tym budynku? Skąd czerpią tę zaraźliwą radość życia?