Nabożeństwo z chrztem / Baptism service

2019-06-24

Nabożeństwo z chrztem / Baptism service

Nic nie może się równać z radością nowego życia, które daje Chrystus. Spotkanie z Nim zmienia wszystko, przynosząc żywą wiarę, niezłomną nadzieję i niebiańską miłość. Podczas środowego nabożeństwa będziemy świadkami chrztu naszych braci i sióstr z Iranu. Niektórzy opuścili swój kraj właśnie ze względu na wiarę, inni poznali Pana już w Polsce. Chcemy ich otoczyć naszą modlitwą i błogosławieństwem, by gorąco powitać ich w Bożej Rodzinie!

Nabożeństwo będzie tłumaczone na język perski, a pieśni będą miały również angielski tekst. Zaproś przyjaciół i przynieś coś (ciasto, owoce) na wspólny stół - po nabożeństwie planujemy poczęstunek! Do zobaczenia.

Nothing compares to the joy of new life that only Christ can offer. Those who encounter Him are transformed and blessed with living faith, indestructible hope and heavenly love. At our service this Wednesday we will witness the baptism of our brothers and sisters from Iran. Some of them fled their country because of their faith; others were introduced to the Lord in Poland. We want to surround them with our prayer and blessing, and welcome them with great joy in the Family of God!

The service will be translated into Farsi, and the songs will have English lyrics added. Feel free to invite friends and bring something to share (cake, fruit) after the service. See you!

Od wolności do odpowiedzialności - seria kazań w czerwcu

2019-06-07

Od wolności do odpowiedzialności - seria kazań w czerwcu

Religijne nakazy i zakazy kojarzą nam się z niewolą, ale Chrystus umarł i zmartwychwstał, byśmy poznali prawdziwą wolność. Czy to znaczy, że chrześcijańskie życie polega na odrzuceniu wszelkich reguł i norm? Czy w podejmowaniu decyzji powinniśmy się kierować swoją osobistą perspektywą, impulsem serca, czymś jeszcze innym? Jak cieszyć się wolnością, nie zapominając o odpowiedzialności? Posłuchaj, porozmawiajmy:
2/06 WOLNOŚĆ
16/06 MIŁOŚĆ
23/06 SEKSUALNOŚĆ
30/06 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Kazania będą też dostępne w naszej bibliotece audio pod adresem
www. soundcloud.com/kzsienna

Zborownik - czerwiec 2019

2019-06-07

Zborownik - czerwiec 2019

Zachęcamy do zapoznania się ze Zborownikiem z kalendarzem wydarzeń na czerwiec!

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika

Rodzinny Piknik w Kampinosie

2019-05-15

Rodzinny Piknik w Kampinosie

Wspaniale być razem! Wszystkich dużych i małych, rodziny, młodzież, seniorów i wszystkich innych zapraszamy na Rodzinny Piknik na Polanie Opaleń w Kampinosie. W planach mamy duużo relaksu, dobre rozmowy, ucztowanie, trochę sportu, integrację i mnóstwo świetnej zabawy.

Kiedy: 1 czerwca od godz. 11:00

Gdzie: Polana Opaleń, https://goo.gl/maps/TcpdXivbsGy3Sa936

Dla kogo: Dla wszystkich domowników i przyjaciół Siennej

Co przynieść: kosz piknikowy / wałóweczkę według upodobań (w planach ognisko), wygodny strój i buty, opcjonalnie koc lub krzesła turystyczne

Jak dojechać: samochodem do parkingu leśnego przy ul. Rękopis, autobusem: np. z Metra Słodowiec 110 w kierunku CH Łomianki do przystanku Akcent + krótki spacer ul. Rękopis. Połączenia ZTM: https://jakdojade.pl/warszawa/trasa

Do zobaczenia!

 

facebook wydarzenie

Zborownik - maj 2019

2019-05-14

Zborownik - maj 2019

Zachęcamy do zapoznania się ze Zborownikiem z kalendarzem wydarzeń na maj!

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika