Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia - nowa edycja

2019-01-20

Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia - nowa edycja

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję programu „Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia”. Program przeznaczony jest dla osób, które pragną uzdrowienia emocjonalnego i przemiany swojego życia, zmagają się z problemami w relacjach, nałogami czy samotnością. Jest to program duchowy, który zachęca do nawiązania lub pogłębienia relacji z Bogiem, by na tej podstawie pracować nad zmianą destrukcyjnych nawyków, które niszczą życie.

Rok z Biblią: Plan czytania na 2019

2019-01-06

Rok z Biblią: Plan czytania na 2019

Jest jedno postanowienie noworoczne, które na prawdę warto podjąć. Możesz być pewny, że jeśli zainwestujesz czas i serce w studiowanie Bożego Słowa, twoje życie zmieni się na lepsze. Ty również się zmienisz! Wystarczy ok. 15 minut dziennie.

 

Mistrzowskie Przywództwo

2018-12-04

Mistrzowskie Przywództwo

Gorąco zapraszamy wszystkich liderów służb, duchownych i starszych zboru do udziału w jednodniowej konferencji, poświęconej kwestiom bliskim każdemu, kto pracuje z ludźmi, kieruje zespołami i buduje Kościół. Chcemy się nawzajem wspierać, zachęcać i uczyć najlepszych rozwiązań od naszego Mistrza, Jezusa!

Konferencja zgromadzi liderów i duchownych z całego Okręgu Centralnego - to wspaniała okazja, żeby się bliżej poznać i spędzić razem czas. Rejestracja dostępna do 2 grudnia - zarezerwuj miejsce już dzisiaj!

Koncert Świąteczny Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young

2018-12-04

Koncert Świąteczny Sienna Gospel Choir i Sienna Gospel Young

Potężne głosy, autentyczność i głębia przekazu oraz niepowtarzalna energia płynąca z muzyki gospel – za to słuchacze pokochali Sienna Gospel Choir, żywiołowy chór pod dyrekcją Anny Bajak, który podbija serca nie tylko warszawskiej publiczności (złoty medal i Grand Prix na Europejskiej Olimpiadzie Chórów w Rydze; złoty medal na Międzynarodowym Festiwalu Chórów na Corfu). Dodajmy do tego nastrojowe interpretacje przepięknych tradycyjnych kolęd oraz ogrom radości, która płynie z Bożego Narodzenia!

Zborownik - grudzień 2018

2018-12-03

Zborownik - grudzień 2018

Zachęcamy do lektury Zborownika z kalendarzem wydarzeń na grudzień!

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika