Popowo - Integracyjny Wypad Rodzinny 2019

2019-09-15

Popowo - Integracyjny Wypad Rodzinny 2019

Zapraszamy rodziny z dziećmi w każdym wieku na V Integracyjny Wyjazd do Popowa! Będzie mnóstwo okazji do relaksu i cieszenia się bliskimi oraz piękną przyrodą, ognisko, zabawy, wartościowe wykłady dla rodziców i zorganizowane zajęcia dla dzieci (w wieku 3+). Udział jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/GC2wgUjX35Eqa5vx8 i opłacić posiłki (do 6 października). Dojazd we własnym zakresie.

Mały wielki kościół - seria kazań we wrześniu

2019-08-21

Mały wielki kościół - seria kazań we wrześniu

Jaki jest Kościół? Jaki może być? Odkrywaj razem z nami niesamowite prawdy dotyczące Kościoła, płynące z Bożego Słowa. Wierzymy, że ten czas zmieni nasze myślenie i funkcjonowanie we wspólnocie, na lepsze!

Mały wielki Kościół. Nowa seria kazań w każdą niedzielę września podczas nabożeństwa o g. 10:00.

1/09 MAŁY I BLISKI Arek Kuczyński
8/09 BOŻY I MÓJ bp Marek Kamiński
15/09 SŁABY I MOCNY Jakub Hoły
22/09 MISYJNY I ŻYWY Arek Kuczyński + prawdziwe historie
29/09 WIELKI I RÓŻNORODNY Paweł Biedziak

Nabożeństwo z chrztem / Baptism service

2019-06-24

Nabożeństwo z chrztem / Baptism service

Nic nie może się równać z radością nowego życia, które daje Chrystus. Spotkanie z Nim zmienia wszystko, przynosząc żywą wiarę, niezłomną nadzieję i niebiańską miłość. Podczas środowego nabożeństwa będziemy świadkami chrztu naszych braci i sióstr z Iranu. Niektórzy opuścili swój kraj właśnie ze względu na wiarę, inni poznali Pana już w Polsce. Chcemy ich otoczyć naszą modlitwą i błogosławieństwem, by gorąco powitać ich w Bożej Rodzinie!

Nabożeństwo będzie tłumaczone na język perski, a pieśni będą miały również angielski tekst. Zaproś przyjaciół i przynieś coś (ciasto, owoce) na wspólny stół - po nabożeństwie planujemy poczęstunek! Do zobaczenia.

Nothing compares to the joy of new life that only Christ can offer. Those who encounter Him are transformed and blessed with living faith, indestructible hope and heavenly love. At our service this Wednesday we will witness the baptism of our brothers and sisters from Iran. Some of them fled their country because of their faith; others were introduced to the Lord in Poland. We want to surround them with our prayer and blessing, and welcome them with great joy in the Family of God!

The service will be translated into Farsi, and the songs will have English lyrics added. Feel free to invite friends and bring something to share (cake, fruit) after the service. See you!

Od wolności do odpowiedzialności - seria kazań w czerwcu

2019-06-07

Od wolności do odpowiedzialności - seria kazań w czerwcu

Religijne nakazy i zakazy kojarzą nam się z niewolą, ale Chrystus umarł i zmartwychwstał, byśmy poznali prawdziwą wolność. Czy to znaczy, że chrześcijańskie życie polega na odrzuceniu wszelkich reguł i norm? Czy w podejmowaniu decyzji powinniśmy się kierować swoją osobistą perspektywą, impulsem serca, czymś jeszcze innym? Jak cieszyć się wolnością, nie zapominając o odpowiedzialności? Posłuchaj, porozmawiajmy:
2/06 WOLNOŚĆ
16/06 MIŁOŚĆ
23/06 SEKSUALNOŚĆ
30/06 ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Kazania będą też dostępne w naszej bibliotece audio pod adresem
www. soundcloud.com/kzsienna

Zborownik - czerwiec 2019

2019-06-07

Zborownik - czerwiec 2019

Zachęcamy do zapoznania się ze Zborownikiem z kalendarzem wydarzeń na czerwiec!

Zborownik ukazuje się w wersji drukowanej i jest dostępny podczas wszystkich nabożeństw; możesz też przeglądać, drukować lub zapisać wersję online. Bądź na bieżąco!

pobierz zborownika